Zaproszenie na konferencję „Przedsiębiorczość społeczna jako narzędzie rozwoju lokalnego w województwie śląskim” pod patronatem Wicemarszałka Województwa Śląskiego Mariusza Kleszczewskiego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego zaprasza do wzięcia udziału w konferencji, której tematem przewodnim będzie „Przedsiębiorczość społeczna jako narzędzie rozwoju lokalnego w województwie śląskim”. Konferencja organizowana jest...